O Facebooku

facebook přihlášeníFacebook je fenomén posledních let. Jedná se o nejrozšířenější, nejoblíbenější a bezpochyby o nejznámější sociální síť, která kdy spatřila světlo světa.

Facebook je komunita, sdružuje velké množství lidí, kteří jsou si navzájem přáteli a sdílejí spolu své zážitky. A to ať formou klasických statusů, fotek, videí či odkazů na nejrůznější webové stránky.

Facebook je pro každého, kdo chce s někým dalším komunikovat prostřednictvím internetu, hrát online hry, jejichž se na této síti nachází opravdová spousta, být v obraze, co se kde šustne, a především, pro ty, kteří se chtějí skvěle bavit.

Využití Facebooku je skutečně bezmezné. Nicméně s výhodami, které tento hit přináší, přicházejí také nevýhody a úskalí.

Facebook je jakousi drogou, kterou musíme neustále mít a vracet se k ní. Někdy Facebook až příliš odděluje virtuální realitu od skutečného světa. Kvůli Facebooku přestáváme komunikovat ústně a začínáme se dorozumívat pouze přes kybertickou síť, jež nás čím dál více vtahuje do svého nitra.

Přes všechny své nevýhody je ale Facebook opravdu převratným kouskem, který se v posledních letech zásluhou Marka Zuckerberga a jeho týmu programátorů dostal do podvědomí milionů uživatelů internetu.